Bu video PayPal hesabımızı kullanarak nasıl RapidShare üyeliği satın alacağımızı öğreneceğiz. Ayrıntılar ve daha fazlası hazırlamış olduğumuz eğitim videosunda.

Detay ;

Bana göre internetin keyfini çıkartanlar RapidShare Premium üyeliği olanlardır. Bu keyfi yaşamadan önceki internet yaşantım ile şimdiki internet yaşantımı mukayese ettiğimde; tabir-i caizse önceki internet yaşantım hamallıktan öte birşey değilmiş.

Sebebine gelince aslında birçoğumuz bunun sebebini biliyoruz.

Rapidshare bağlantılarını süre beklemeksizin anında indirebiliyoruz.
Bağlantı hızı sınırlandırması yok.
Bağlantı kesildiğinde kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.
Birden çok RapidShare bağlntılarını aynı anda indirebiliyoruz.
Tek seferde 2 GB’lık dosya upload edebiliyoruz.
500 GB veri depolama alanımız oluyor.

Rapidshare’nin bu kadar artılarına rağmen çevremde internetin nimetlerinden faydalanan birçok arkadaşa baktığımda çoğu birşeyler indirmekte fakat bu işe saatlerini harcamakta. “Neden Rapidshare Premium hesabı satın alarak bu işi yap mıyorsunuz ?” sorusuna aldığım cevapların başında “Nasıl satın alacağım ki ?” cevabı ile karşılaşıyorum. Birçoğu ise kredi kartı ile alışveriş yapmanın çokta güvenilir olmadığı görüşünde.

İsterseniz gelin hep beraber PayPal hesabımız üzerinden nasıl RapidShare Premium üyeliği alabileceğimizi bu eğitim videosunda öğrenelim. Ayrıntılar ve daha fazlası hazırlamış olduğumuz eğitim videosunda. Arkanıza yaslanın ve seyredin.

İzle ;

Videoyu izlemek için tıklayınız.

Kaynak : ogren.tv