2 sonuçtan 1 --- 2 arası gösteriliyor

Konu: bellaswan

Saygınlık Gücü
    10

Varsayılan bellaswan

Selam ben Göksu . Bizimkiler Görkem der . Nese orası önemili değil . Aslında önemli ama ben söylemek istemiyorum neyse ne işte iks de

15buçuk yaşındayım . Kasımın 2'sinde 16'dan gün alıyorum hoho :D Konyada yaşıyorum . Bitanecik kardeşim var , çok fena severim kendisini <3

Akrep burcuyum kıskanç sayılabilirim biraz :D

Fenerbahçeliyim .

Basketbol oynamayı çok severim . Dallas Mavericks'i severim . Celtics'i bi ayrı severim ama. :D

Dirk Nowitzki , Shaq , Hidayet ve Mehmet Okurrrrr :D Onlar başkaaa işteeeğ :D

Her kelimenin sonuna ğ koymaya başladım kötü alışkanlık mı desem bilmiyorum , malum ergenlik xO

Mehmet Hanife Yapıcı Anadolu Lisesinde okuyorum , lise 2'ye geçtim . Alanım yabancı dildi , yeterli sayı sağlanamadığı için sayısala dönmek zorunda kaldım . Fizikten ve analitik geometriden nefret ederim . Almanca ve ingilizceyi severim.

Müzik dinlemeye , sinemaya gitmeye , şiir yazmaya ve kitap okumaya bayılırım. Sehabe ve Yeis Sensura'ya fena bi hayranlığım var . Son zamanlarda Mirkelam dinlemeye başladım , şizofrenlik belirtisiii :( :P Onlardan başka Metallica Iron Maiden ve Pantera dinlerim . Denk gelirse Duman ve Cem Adrian :D

Sagopa Kajmer , Pit10 dinlerim .

Sansar Salvo , Ceza ve benzeri varyasyonlardan pek hoşlanmam !!11!!1

Yabancı dile olan ilgimden dolayı Yabancı dizilerin çoğunu izlerim . Doctor who -Özellikle matt smithhh :D :P- , dexter , HIMYM , merlin falan . :)

Tasavvuf Edebiyatını -özellikle Şems'i- çok severim.

Harry Potter , Gece Evi , Alacakaranlık vs vs ergensi şeyleri de severim bkz : kullanıcıadım :D

Yılandan , böcekten , fareden ve bilimum türevlerinden korkmam . Ev hayvanlarını severim . Tavşanım kuşum balığım ve kaplumbağam var . Rottweiler köpeğim vardı , artık yok .... :(

En sevdiğim şarkı Sehabenin Pamuk Cüceyi Yedi Prensesler şarkısı.

En sevdiğim kitap Sinan Yağmurun Tennure ve Ateş kitabı . - Din kültürü öğretmenimizdi kendisi .

En sevdiğim film İncir Reçeli ...

En sevdiğim oyuncu Justin Hartley ..

En sevdiğim şarkıcılar Yeis Sensura ve Sehaaa <3

Facebook'ta çok takılırım , saçmalamayı severim fazlasıyla . Eşek şakalarından hoşlanmamm !!

Üye numaram 2525 , Üyelik tarihim 09-09-09 :D nedendir bilinmez bu ikisi bana çok ilginç geliyor :O :D

Falaaaaaaaaaaaannnnnnn filaaaaaaaaannn :D

Benden bu kadar . :D :P Merak ettiklernizi sorabilirsinizzz :D
    Düzenleyen : bellaswan - Tarih : " 05.09.11 " - Saat : 13:28
    Hüzünlerinide al yanına ; "Ne olacak yanacaksan ?"
    Benimle yan , benimle yan
    Çok mu şaşırırsın cehenneme kar yağdırsam ?
    Hüzünlerinide al yanına ; "Ne olacak yanacaksan ?"
    Ölüm gibi acıtır seni yeniden doğduğun an
    Saygınlık Gücü
    0

Yabancı dilden sayısala geçiş, hmm :)

Kendini gayet iyi tanıtmıssın, memnun oldum.

Gönderme Kuralları